Gruppe A:                                                                  Gruppe B:

Pancake                                                                       Trondheim

Ekeberg                                                                       BSI

OSI                                                                              Bærum

Stormkast                                                                    NHHI

Kapteinsmøte skjer i Lørenskoghallen ved måltavla kl. 0930 lørdag 14. april

Livescore: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSXAcYn7p9cdGHLbVLf1qCBg9eRY_4gpPiTQjm89YXed127sF5er1xhfN_v9CWuXDviIAYqlz_PEi8a/pubhtml?gid=1526033986&single=true

Kampoppsett: 

Lørdag 14. april:

Kl. 0945      Pancake         - OSI                         10-3

Kl. 1020      Trondheim     - Bærum                     9-6

Kl. 1055       Ekeberg         - Stormkast                9-6

Kl. 1130       BSI                -  NHHI                    9-5

Kl. 1205       Pancake         -  Ekeberg                 10-6

Kl. 1240       Trondheim     -  BSI                        11-8

Kl. 1315      OSI                 - Stormkast               9-7

Kl. 1350      Bærum            - NHHI                   13-3

Kl. 1425      Pancake           - Stormkast              13-2

Kl. 1500      Trondheim       -  NHHI                 13-9

Kl. 1535     Ekeberg             -  OSI                     9-4

Kl. 1610    BSI                    -   Bærum              11-10

 

Søndag 15. april: 

Kl. 1000    OSI                  -  NHHI                 9-6

Kl. 1035    Bærum             -  Stormkast            12-4

Kl. 1110    Pancake            - BSI                       12-4

Kl. 1145   Trondehim         -  Ekeberg               8-5

Kl. 1220   NHHI               -  Stormkast           5-10

Kl. 1255  OSI                    - Bærum                 6-10

Kl. 1330  BSI                     -  Ekeberg              7-8

Kl. 1405  Pancake             -  Trondheim          15-8

 

Vinner av Spirit of the Game: Trondheim Frisbee Klubb

Plasseringer NM: 

1.  Pancake Circle Ltd., Lørenskog Frisbee Klubb

2.  Trondheim Frisbee Klubb

3.  Ekeberg Sendeplate Klubb

4.  BSI- Ultimate Rainfall, Bergen

5. Bærum Frisbee Klubb

6.  OSI - Oslo

7. Stormkast Frisbee Klubb

8. NHHI - Bergen